Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Endi Halimi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Endi Halimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2013, Endi Halimi merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Shoku Jone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Era Saraçi

Albina Sinani

Nea Hamza

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Xhesuida

Blorentina Morina

Lyra Basha

Fortesa Berisha


Tags: Endi Halimi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet