Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Mallkuqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Endri Mallkuqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 1 Dhjetor 2014, Endri Mallkuqi publikon videoklipin "O Zemer". Më datë 19 Gusht 2016, Endri Mallkuqi publikon videoklipin "Engjell". Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja, teksti u shkrua nga Suzana Fazliu. Videoklipi u prodhua nga SWART. Më datë 25 Mars 2017, Artushi publikon videoklipin "Lot Ne Shpirt", në bashkëpunim me Endri Mallkuqi. Më datë 4 Korrik 2018, Endri Mallkuqi publikon videoklipin "B13". Më datë 28 Qershor ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Endri Mallkuqi

Komente 0