A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Endri Prifti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Korçe 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Endri Prifti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore korçare. Në Dhjetor 1994, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Fati Në Udhëkryq". Në Nëntor 2007, Ciljeta merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Kur Kendoj Serenate", në bashkëpunim me Stefi Prifti & Endri Prifti. Në Dhjetor 2008, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Festivali i 47-të në RTSH me këngën "Ti Bere Faj". Në Dhjetor 2009, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Festivali i 48...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Stefi Priftit

Xhaxhai i

Maria Priftit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Dua Te Me Tregosh...


» Dërgo Një Këngë »

Trëndafili Fshihet Nën Gjethe


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Nako

Bledar Sejko

Julian Mustafa

Erjon Beci

Altin Sulku

Elton Deda

Bojken Lako

Ylli Baka

Ervin Bushati

Evans Rama


Tags: Endri Prifti, Stefi Dhe Endri Prifti, Endri Prifti, Endri Dhe Stefi, Endri & Stefi, Stefi & Endri, Stefi & Endri Prifti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019