Endrit Ademi
Endrit Ademi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Endrit Ademi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Endrit Ademi është emër i ri në skenën tonë, por kjo nuk do të thotë që ai e ka nisur rrugën e muzikës që dje. Endriti bashkëjeton me muzikë që nga fëmijëria. Tani ai është këtu, mes nesh, për të treguar gjithë përgatitjen vokale e artistike dhe për të prezantuar këngë të bukura, që, siç thotë, i burojnë nga zemra e shpirti. I talentuar, i pashëm… Ky është Endriti që së shpejti do të jetë në sytë e të gjithëve. Më datë 23 Korrik 2012, Endrit A...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0