Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endrit Elshani (Endri)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1582
 • Emri i Vërtetë:
 • Endrit Elshani
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Endrit Elshani (Endri) është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Endrit Elshani është një këngëtar i ri dhe kënga e tij e parë "Na dy" ishte shumë e suksesshme. Tani të gjithë e njohin dhe e pëlqejnë dhe e konsiderojnë si Justin Bieber shqiptar, një idhull për të gjithë adoleshentët. Edhe Endri ka një stil të veçantë dhe arriti të sigurojë shumë fansa falë talentit të tij. Endri është nën menaxhimin e Mehmet Elshanit, menaxheri po ashtu i të gjithë artistëve të OnRecords. I pyetur nga teksteshqip.com për kë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

On Records

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Facebook

Fanpage

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

321 🔥Best Of (2017)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (25)

21
12
4
4
9
4
4
15
13
5
17
3
6
3
5
4
3
3
4
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Butrint Imeri

Mozzik

Eduart Jubani

Skivi

Olen Cesari

Mentor Xhemali

Action Bronson

B-Genius

Gaqo Çako

Naim Krasniqi

Tags: Endrit Elshani, Endri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet