A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Endrit Shani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Endrit Shani is a popular singer and songwriter. Në Maj 2009, Endrit Shani merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Shenimi". Në Maj 2010, Endrit Shani merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Histori Dashurie". Në Qershor 2011, Endrit Shani merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Per Ty"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Renato Zeqollari

Gerald Zyfi

Endrik Beba

Febi Shkurti

Ardian Qokaj

Gezim Myshketa

Aldo Simoni

Bledi Polena

El Padrino Man

Maringlen Linadi


Tags: Endrit Shani, Indrit Shani, Endri Shani, Burn

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019