A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Endrit Shani - Shenimi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Lyrics:

Dorela Shani

Music & Lyrics:

Endrit Shani

Participating in

Top Fest 6


Hap syte dhe zgjohem
eshte nje dite e re
prane meje shoh
shenimin qe lash dje

Nuk di c'te bej
me ate shenim
perse me ndodh
kjo sjell trishtim

Dhe filloj mendoj
gjerat s'jane me si dje
dhe filloj kerkoj
aresyet qe i lame atje
dhe kam nevoje te ndiej dicka

Ref.
Se ti je refren per ate qe ke
Fjalet nuk vazhdojne nese ti nuk je
po keshtu si une je dhe ti ne re
je dhe ti ne re

la la

Diten e gjate
jo nuk ka mbarim
mundohem te harroj
pa ty te vazhdoj

Dhe filloj mendoj
gjerat s'jane me si dje
dhe filloj kerkoj
aresyet qe i lame atje
kam nevoje te ndiej dicka,

Ref.
Se ti je refren per ate qe ke
Fjalet nuk vazhdojne nese ti nuk je
po keshtu si une je dhe ti ne re
je dhe ti ne re (2X)


Lyrics submited by Dorela ShaniKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019