Endrita Aliu
Endrita Aliu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  •  Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: Endrita Aliu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 13 Dhjetor 2019, Endrita Aliu publikon videoklipin "Si Guxove". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, ndërsa teksti u shkrua nga Vojsava Alia. Më datë 4 Qershor 2021, Endrita Aliu publikon videoklipin "Potpuri Dasmash 2021". Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 2 Tetor 2021, Endrita Aliu publikon videoklipin "A Ke Zemer?". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku, ndërsa pë...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0