A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Endrita Kabashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Rahovec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Endrita Kabashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Endrita Kabashi nga Rahoveci (Zoqisht) është një vajzë plot ambicje dhe jetë, Ajo premton një të ardhme bombastike. Më datë 25 Qershor 2019, Endrita publikon videoklipin "Prap"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erleta

Biondina Latifi

Albora

Ayssel Kristuli

Lorela Sejdini

Ardita Begu

Dea Rifati

Eli Qorri

Brikey

Adela


Tags: Endrita Kabashi, Endrita

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019