Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enea Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Enea Hasani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Nëntor 2013, Enea Hasani merr pjesë në Lyra Fest 2013 me këngën "Te Gjithe Te Kendojme". Në vitin 2019, Enea Hasani merr pjesë në Voice Kids Albania 3....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Enea Hasani

Komente 0