Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Enea Xhafaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Enea Xhafaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 21 Janar 2019, Enea Xhafaj publikon videoklipin "Të Dua Nënë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albina Sinani

Anamaria Isufaj

Fortesa Berisha

Erika Ahmeti

Erda Bullaku

Era Saraçi

Blorentina Morina

Shejla Sylejmani

Sijeta Hoti

Drenusha Hyseni


Tags: Enea Xhafaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet