A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Eneda Tarifa Pret Nje Femije


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  3
[19-05-2012]
Ajo është një prej vajzave më të dashura të ekranit. Ndërsa ai, përveçse një kompozitor i njohur, së fundmi është kthyer edhe në një producent të suksesshëm klipesh.

Eneda Tarifa, këngëtare dhe njëherësh prezantuese e spektaklit të humorit "Portokalli" së bashku me parterin e saj, muzikantin Erjon Zaloshnja, pritet të bëhen prindër.

Lajmi qarkullon prej disa ditësh në formën e një thashethemi korridoreve të "Top Channel".
 (Bluetooth)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019