Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eneda Tarifa - Rreth Zjarit Tënd Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

ti dhe une une edhe ti njehere dy njehere jam nje
nuk e di ne je a sje
nuk e di ne vjen a svjen

veten hije kam ne drit te marezis
shpirti kenge pa fjal rebuzi im je ti
dua te uroj nje cast jam femij
skam fjal skam as force netet i kthej une ne dit

shkoj reth zjarit tend ne flak shpirti im
tek ty shkrumezoj gjithe dashurine tek ti
frym vjen lagemi per ty nuk ka stine
pres shkoj nuk ndaloj ty te kerkoj te kerkoj ooooooj

do mbledh une yjet plot ne zemeren time
do te nisem me valen si varke e cmendur
do djeg une qellin sot ne doren time
dhe nga gjith hiri i botes do mbetesh tiii

na na na na

veten hije kam ne drit te marezis
shpirti kenge pa fjal rebuzi im je ti
shkoj reth zjarit tend ne flak shpirti im
tek ty shkrumezoj gjithe dashurine tek ti

*2
do mbledh une yjet plot ne zemeren time
do te nisem me valen si varke e cmendur
do djeg une qellin sot ne doren time
dhe nga gjith hiri i botes do mbetesh tiii


Ky tekst u dërgua nga ditona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Eneda Tarifa - Rreth Zjarit Tënd
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rreth Zjarit Tënd".
3. Video është e këngës "Rreth Zjarit Tënd", por nuk këndohet nga Eneda Tarifa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:


Komente 0