Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eneda Tarifa - Zogu I Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nje zog i vogel ne nje foleze
Rrin e mendohet.
Do fluturoje porsa ka lere
Ka frik se rrezohet
Ref.
Shpejt do mesoje
Te fluturoje
Ma larg se kurr
Ambel do kendoje
Kur te shikoje
Qiellin kaltru

Do kaloj fusha
Fusha dhe male
Qe skan mbarim
Dhe do te thote
Sa zemer te madhe
Ka vendi imNuk kemi video për këtë këngë.
Eneda Tarifa - Zogu I Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zogu I Vogel".
3. Video është e këngës "Zogu I Vogel", por nuk këndohet nga Eneda Tarifa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:


Komente 0