Më mbaj mend (për 1 muaj)

Engjëllusha Salihu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  981
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Engjëllusha Salihu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Engjëllusha Salihu eshte nje artiste e re dhe shume e talentuar. Perveq zërit të saj të ëmbël, ajo gjithashtu është simpatike dhe me trup fantastik. Trashigimtare e muzikes se mirefillte shqipe, vajza e artistes se madhe Shyhrete Behluli vjen ne skene kengtarja me e re. Por ajo me e njohur kur kendoi me nenen e saj te madhen, Shyrete Behlulin, "Lum per mu, e lum per ju". Kjo kenge u pelqye tej masi nga publiku saqe arriti te marr mbi 5 milion kli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Shyhrete Behlulit

Instagrami

Zyrtar

Komente

6 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (14)

6
1
7
15
9
15
14
13
15
18
15
7
9
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Melinda Ademi

Dona Janova

Adelina Jashari

Vita Guhelli

Nita Latifi

Albana Berisha

Feime Salihu

Fiorela Sahiti

Adea Pula

Sala Jashari

Tags: Engjëllusha Salihu, Engjëllushë Salihu


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet