TEKSTESHQIP

EngliVersal
Endless
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Endless" kënduar nga EngliVersal.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 31 Korrik 2017, EngliVersal publikon videoklipin "Endless".