Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eni Koçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  1148
 • Vendlindja:
 • Berat 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Eni Koçi është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kengen e ka filluar ne moshen 7 vjecare dhe dha rezultatet e para qe ne moshen 10 vjec nga ku fitoi çmimin e dyte ne Festivalin Kombetar per Femije me kengen "Dhoma me Lodra". Ne Nentor te vitit 2008, realizon kengen e saj te dyte "Shprese kerkon nga ti" qe u realizua dhe si vidioklip. Kjo kenge dhe vidioklipi i saj pati nje sukses te jashtezakonshem ne tregun Muzikor Shqiptar. Ne Mars 2009, realizon kengen e saj te trete, por kete rradhe n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Greta Koçit

E fejuara e

Genc Prelvukaj

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Komente

60 🔥Love Me (2012)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (39)

8
12
8
10
2
7
5
10
12
12
1
15
9
5
2
6
4
14
11
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Kejsi Tola

Arilena Ara

Xhensila Myrtezaj

Enca

Elhaida Dani

Klea Huta

Beatrix Ramosaj

Dhurata Ahmetaj

Era Istrefi

Ava Max

Tags: Eni Koçi, Greta Koçi, Enny Koci, Eni Koci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet