Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Eni Koçi - Shprese Kerkon Nga Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shprese Kerkon Nga Ti".
3. Video është e këngës "Shprese Kerkon Nga Ti", por nuk këndohet nga Eni Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eni Koçi - Shprese Kerkon Nga Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  101

Këngë e albumit:

"Love Me"

Komente

2 🔥

25/02/2007

2007-02-25T07:11:57+00:00Nuk vendosem ne per kete bote
Sapo lindem qam derdhem lot
fatet sjell nje zot
Te braktisur ka sot femije
Pa numer jane dhimbjet
ne dite
Shprese kerkon nga ti
Ndihmo (uoooo)

REF:
Ti zgjati nje dore
Qe fort ta shtrengoj
Se zemra i thote
keshtu qenka kjo bote
Ke qene edhe ti
dikur si ne femije
Mos lejo shpresa ti vdesi
ne syte e tij

eshte e rende te mbetesh jetim
Enderron te ndjesh mbi floket
Veç nje ledhatim

Te braktisur ka sot femije
Pa numer jane dhimbjet
ne dite
Shprese kerkon nga ti
Ndihmo!(uoooouo)

REF:(3x)
Ti zgjati nje dore
qe fort ta shtrëngoj
se zemra i thotë
kështu qenka kjo botë
Ke qenë edhe ti
dikur si ne fëmijë
mos lejo shpresa ti vdesi
ne syte e tij


Ky tekst u dërgua nga Saniie10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Eni Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet