Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eni Koçi - S'je Per Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  32Shkoj dhe nje dite ne pa u pa
Bosom ma mir eshte me u nda
Po sun rri pa ty,sun rri pa ty
Zemra ime vetem per ty rreh
Dhe ne fund te botes un te shkoj
Si ty nuk gjej

Ref   2x
Eja eja
E di qe eshte gabim por eja.
S'mund ti kontrolloj dot ndjenjat'ndjenjat
Ka dicka qe me pelqen sa

Ty te du
Ti sje per mu por ty te du
Mendja m'thot duhet me t'largu
 Por zemra seç me rreh kur je me mu

Ej ty te du
Ti sje per mu por ty te du
Mendja m'thot duhet me t'largu
Por zemra seç me rreh kur je m mu
 
Arrow my mind
Even when my baby shut me down
Spo du mu nervoz me ty
I don't wanna need for you yeahh

Edhe pse zina zina shum bejb
Bashk,,rrina rrina prap njejt ..bashk
Une e ti
Gjithmone do jemi dy
Gjithmone do jemi dy

Ref   2x
Eja eja
E di qe eshte gabim por eja.
S'mund ti kontrolloj dot ndjenjat'ndjenjat
Ka dicka qe me pelqen sa
 
Ty te du
Ti sje per mu por ty te du
Mendja m'thot duhet me t'largu
 Por zemra seç me rreh kur je me mu

Ej ty te du
Ti sje per mu por ty te du
Mendja m'thot duhet me t'largu
Por zemra seç me rreh kur je m mu
 
2x
Cuz all we have is love
All love,all love,all love
Baby wanna feel for you
Tell me what i gonna gonna do


Ky tekst u dërgua nga Pamela MaliaEni Koçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/01/2017


Eni Koçi - S'je Per Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'je Per Mu".
3. Video është e këngës "S'je Per Mu", por nuk këndohet nga Eni Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eni Koçi:


Komente 0