Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eni Koçi - Mami Bëri Grevë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  44

Ti nuk e di
një ditë në shtëpi
vërtetë ishte hata

gjithcka rrëmujë
si në një pazar
problem i madh sa s'ka

Nuk mendoi fare
mami pas kësaj
do të hyj në grevë tha
ish vendimi i saj
Eni Koçi
Publikimi: 15/07/2009
Muzika: Agim Rrëza
Teksti: Mimoza Tola


Eni Koçi - Mami Bëri Grevë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mami Bëri Grevë".
3. Video është e këngës "Mami Bëri Grevë", por nuk këndohet nga Eni Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eni Koçi:


Komente 0