Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eni Zala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Eni Zala është një këngëtare e njohur. Eni Zala është një nga këngëtaret më të reja të muzikës shqiptare. Ajo sapo ka realizuar këngën e saj të parë me titull “E din”, së cilës ia ka bërë edhe videon. Ja se çfare tregon Eni per fillimet e karrieres se saj dhe planet per te ardhmen: "Kënga ime “E din”, është shoqëruar me një viedoklip veror që është xhiruar në jug të Shqipërisë (Karaburun, Vlore) dhe Tiranë. Kënga është realizuar nga bashkëpunimi me dy emra shumë të njohur të muzikë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Eni Zala

Komente 0