Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eniada

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
Eniada është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diti

Ola

Enia

Matilda Mati

Olta Kaferi

Rozeta Pohja (Rozi)

Olsa Spata Ballguri

Elinda Katiaj

Sara Kapo

Klaudia D.

Tags: Eniada


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet