Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Enigma

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 44 Vjeç
BIOGRAFIA: Enigma është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2009, Enigma marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Dinak Enigma", në bashkëpunim me Dinak....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhevdet Jashari

Mad Lion

Izi

Prince Double H

Cani Lazoja

Mola1

D.M.K.

F-Kay

Presioni

Memli Krasniqi

Tags: Enigma


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet