Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  802
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Enis Bytyqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Enis Bytyqi nga nje familje nga Ferizaj. I suksesshem ne fushen e muzikes. Nje djale edhe pse ne nje moshe te re pervec muzikes ka hobi dhe profesione te tjera. Më datë 30 Korrik 2010, Enis Bytyqi publikon videoklipin "Sundon Amori". Në vitin 2011, Enis Bytyqi publikon albumin "A Thu Jam I Keq". Më datë 22 Qershor 2014, Enis Bytyqi publikon videoklipin "Te Mos Dashuroja Kurre". Muzika e këngës u punua nga Vullnet Ibraimi, teksti u shkrua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

58 🔥

Best Of (2017)

★★★★★

A Thu Jam I Keq (2011)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Enis Bytyqi

Komente 58