Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis Bytyqi - Kosovare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  11

Se nga qenka ajo vash,me mahniti sa e pash,
thoni ju o shokt e mi nga qenka kjo bukuri,
thoni emrin si e ka me t'bukur nuk un kam pa t'paska fal kjo perendi hyri moj hyri.
E ka emrin Kosovare eshte bij e vendit ton zoti madh si zan t'ka fal do te dua pergjithmon.
E ka emrin Kosovare eshte bij e vendit ton zoti madh si zan t'ka fal do te dua pergjithmon.
Kur te shoh ndihem krenar edhe un jom kosovar zoti madh t'paska beku me't taku e mem pa mu, mthoni emrin si e ka me t'bukur un nuk kam pa t'paska fal kjo perendi hyri moj hyri

Ref.2
.E ka emrin Kosovare eshte bij e vendit ton zoti madh si zan t'ka fal do te dua pergjithmon.

Ref.2.E ka emrin Kosovare eshte bij e vendit ton zoti i madh si zan t'ka fal do te dua pergjithmon.


Ky tekst u dërgua nga esaEnis Bytyqi
Publikimi: 01/12/2011


Enis Bytyqi - Kosovare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosovare".
3. Video është e këngës "Kosovare", por nuk këndohet nga Enis Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Enis Bytyqi:


Komente 0