Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enis Bytyqi - Ah Dashuri E Pare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


skam faj qe te dua ,gjithcka je per mua te kam yll te kam jete ty te dua me te vertete. me ty jeta ime jetoj shume kujtime takimet me ty e rriten ket dashuri.

ref:ah dashuri e pare mbetesh zemer mbetesh mall ah qenka e vertet qe s harrohesh kurre nket jet 2x

ti je fryma ime mban gjalle zemren time te dua pa kufi je e para dashuri. per ty me qan zemra mos te rritet mendja te dua skam me fjale dashuria ime e pare

ref:ah dashuri e pare mbetesh zemer mbetesh mall ah qenka e vertet qe s harrohesh kurre nket jet 2x

Ky tekst u dërgua nga nexhmijePublikimi: 17/08/2012


Më Shumë Këngë Nga Enis Bytyqi:


Komente 0


Enis Bytyqi - Ah Dashuri E Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Dashuri E Pare".
3. Video është e këngës "Ah Dashuri E Pare", por nuk këndohet nga Enis Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.