Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Enis Mullaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Enis Mullaj është një autor këngësh shumë i njohur. Enis Mullaj diplomohet per kompozicion me prof. Aleksander Peci me mesatare maksimale ne ish-Akademine e Arteve Tirane, sot Universiteti i Arteve. Ka ndjekur dhe eshte diplomuar ne Master i Nivelit te Dyte. Menjehere pas diplomimit fillon te jap mesim ne Universitetin e Arteve ne lenden e Orkestracionit dhe Instrumentacionit. Njekohesisht eshte Titullar i lendes se Harmonise ne Akademine e Arteve Procesin e mesimdhenies e ushtron edhe si pedagog ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Bini Nebihu

Gojart Ferati

Arianit Palaj

Endrit Mumajesi

Marenglen Boja

Aleksandër Peci

Edmond Tupe

Osman Mula

Adrian Hila

Alqi Boshnjaku

Tags: Enis Mullaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet