Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enjela Qema

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  160
  • Vendlindja:
  • Has 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Enjela Qema është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore vajtuese. Në Dhjetor 2014, Enjela Qema merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Motivi Je Ti". Në Janar 2016, Enjela merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "S'jam Pendu". Më datë 17 Maj 2016, Enjela publikon videoklipin "Boma Hallall Moter". Më datë 3 Tetor 2016, Enjela Qema publikon videoklipin "Diamant". Më datë 21 Shkurt 2017, Enjela Qema publikon videoklipin "Sa T'jem Gjall". Më datë 20 Qershor 2017, Admir, Lisandra, Rezarti & Enjela publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Venesa Doçi

Semi Jaupaj

Barbana

Megi Laska

Xhoi Bejko

Rezarta Smaja

Tergita Gusta

Vilzana Parubi

Ornela Bregu

Rudina Delia

Tags: Enjela Qema, Enjela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet