Enkel Kasemi
Enkel Kasemi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Enkel Kasemi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 28 Tetor 2012, Eglantina Toska & Enkel Kasemi publikojnë videoklipin "Pipezat E Reja". Më datë 19 Korrik 2013, Enkel Kasemi publikon videoklipin "Luj Me Mu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 3