A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enkeleda Dervishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Enkeleda Dervishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Dhjetor 2015, Enkeleda Dervishi publikon videoklipin "I Think Of You"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Rigersa Zefi

Ardita Begu

Eli Qorri

Angel (Alma)

Samira

Arjanita Shala

Katrin

Jona

Eliza Markiq


Tags: Enkeleda Dervishi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019