Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enom

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Enom është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Maj 2018, Enom publikon videoklipin "Eja". Më datë 11 Janar 2019, Enom publikon videoklipin "Zemer". Më datë 14 Prill 2019, Culimusik publikon videoklipin "Ma E Mira", në bashkëpunim me Enom & Nexhat Osmanin. Më datë 30 Dhjetor 2020, Enom & Young Zen publikojnë videoklipin "Leyla". Më datë 15 Shkurt 2021, Dj Gimi-O & Enom publikojnë videoklipin "Kosova". Produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa. Më datë 25 Shkurt 2021,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

TikTok

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Enom

Komente 0