Më mbaj mend (për 1 muaj)

Entela Zhula & Carlo Cavalli - Turbo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sa her' qe t'shoh me te tjera, s'mund te ndal!
terbohem me tere ate turbo, behem zjarr!
me te tjerat do te dukesh djale i mbare
pjerrton, shikon ti... mua

Sa here qe te shoh, shtirem: nuk shikoj,
buzeqeshjen nen vetvete nerva-proj,


Ky tekst u dërgua nga Joel & Xhulio

Entela Zhula & Carlo Cavalli - Turbo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Turbo".
3. Video është e këngës "Turbo", por nuk këndohet nga Entela Zhula & Carlo Cavalli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Entela Zhula:


Komente 0