Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Entela Zhula & Niku Zhula - Muza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/12/2015

2015-12-09T12:58:30

Muzika & Teksti:

Entela Zhula

Pjesëmarrëse në

Festivali i 54-të në RTSH
Dua të shkruaj,
Një këngë për çdo ndjenjë,
Çdo rrahje zemre, çdo lot që rrjedh
Dua ta shpreh..

Dua të shkruaj,
Gëzimin që sjell,
Dhe sa kohë do jemi bashkë
Veç music do ketë

Tingujt do ti gjej
une dhe nëpër shi,
Dhe kur dielli prap të dal refreni im.

Kudo që të jesh ti
Do jem edhe une
Në nota në tinguj
Zemra veten gjen..
Kudo që të jem une
Ti je frymëzim
Gjithë bota ta dëgjoj
Se ti je refren..i shpirtit tim.

Hey e kujtoj dhe qesh
Kur ishim fëmij
Koncert bënim në
Rritmin e gjenim ne dy shkopinj
Këndonim në blueees
Volum maksimum
Gjithë lagja çohej n’këmbë
Në derë kush troket..
Tingujt do ti gjej unë dhe nëpër shi,
Dhe kur dielli prap të dal refreni im

Kudo që të jesh ti
Do jem edhe unë
Në nota në tinguj
Zemra veten gjen..

Kudo që të jem unë
Ti je frymëzim
Gjithë bota ta dëgjoj
Se ti je refren..i shpirtit tim.

Kudo që të jesh ti
Do jem edhe unë..
Në nota në tinguj
Zemra veten gjen..

Kudo që të jem unë
Ti je frymëzim
Gjithë bota ta dëgjoj
Se ti je refren..i shpirtit tim.


Më Shumë Këngë Nga Entela Zhula:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet