A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Entermedia

Tags: Entermedia

Entermedia është një videoproduksion shumë i njohur. Entermedia filloi aktivitetin e saj në 2004 si një kompani e vogël me ide të mëdha. Duke parë potencialin e tregut të muzikës dhe videove, bashkë-themeluesit dhe shokët e klasës Leutrim Blakaj & Granit Limanit kërkuan për të krijuar përvoja të reja video më profesionale që më vonë do të bëheshin më të pëlqyerat në Kosovë. Të shtyrë nga dashuria, pasioni dhe puna e madhe, Entermedia shpejt u rrit në një ekip dinamik që çuan drejt formimit të nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Entermedia ka këto profile/rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Videoklipet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017