Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Entermedia është një video produksion shumë i njohur. Entermedia filloi aktivitetin e saj në 2004 si një kompani e vogël me ide të mëdha. Duke parë potencialin e tregut të muzikës dhe videove, bashkë-themeluesit dhe shokët e klasës Leutrim Blakaj & Granit Limanit kërkuan për të krijuar përvoja të reja video më profesionale që më vonë do të bëheshin më të pëlqyerat në Kosovë. Të shtyrë nga dashuria, pasioni dhe puna e madhe, Entermedia shpejt u rrit në një ekip dinamik që çuan drejt formimit të nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Black Fish Entertainment

Melosi

Manti

Gramafon

Sharri

Produksioni Yjet

Palma Gjilan

Labia

Oltioni

Lyra

Tags: Entermedia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet