A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enver Ahmeti
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
Music genres: Ethno

Enver Ahmeti is a singer. Më datë 26 Korrik 2016, Enver Ahmet publikon videoklipin "Lisa", në bashkëpunim me Hamiti Ketit.

Më datë 4 Dhjetor 2017, Enver Ahmeti publikon videoklipin "Baby Falma Zemren", në bashkëpunim me Hamiti Ketit.

Më datë 1 Maj 2019, Enver Ahmeti publikon videoklipin "Ike Ike Ike".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019