TEKSTESHQIP

Enver, Baki, Nebi & Qendresa Batllava
Shpia E Enver Batllaves
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shpia E Enver Batllaves" kënduar nga Enver, Baki, Nebi & Qendresa Batllava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të shtuar dozën artistike, ky produkt muzikor vjen para publikut i ilustruar me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 4 Shtator 2022.