TEKSTESHQIP

Enver Batllava & Riza Selimi
Degët E Mija Nëpër Botë
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Degët E Mija Nëpër Botë" kënduar nga Enver Batllava & Riza Selimi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Degët E Mija Nëpër Botë".
INFO
Komponuesit e muzikës dhe orkestrues të këngës janë Muhamet Selimi & Driton Fazliu, teksa autor i tekstit është Ismajl Fazliu.