Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Enver Muluka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Lumbardh 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 61 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Enver Muluka është një këngëtar i njohur. Enver Muluka eshte nga fshati Lumbardh i Deqanit dhe ka perfunduar fakultetin e artit ne Universitetin AAB dhe tani eshte arsimtar ne shkollen fillore Lan Selimi ne Lumbardh....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Met Sadiku

Fehmi Kastrati

Xhevat Kelmendi

Miftar Meta

Anton Tetaj

Ardijan Rusta

Ejup Rexha

Esat Maxhuni

Haxhi Dauti

Syrja Etemi

Tags: Enver Muluka, Enver Moluka, Enver Mullaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet