Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Enxhi Delia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Enxhi Delia është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 1994, Enxhi Delia merr pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Një Tjetër S'do Të Këndojë Natali"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Osaj

Viki

Maria Duka

Dr.Nice

Ajsel

Albina Xhons

Mirsa Laci

Bruna

Anisa Dervina

Albina Jakupi

Tags: Enxhi Delia, Engjëllushe Delia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet