Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Fabula

Kokëforti

Kokëforti eshte një qukapikth
Ulet në degë pranë trungut
Me sqpin e tij rreh në një pikë,
Vrima dëmtuese bënë dhe ikë!...

- poezi nga Enxhi Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet