A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enxhi Kumrija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Enxhi Kumrija është një autore këngësh dhe këngëtare e njohur. Në Maj 2013, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "S'jemi Me Ne". Në Dhjetor 2013, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Festivali i 52-të në RTSH me këngën "Kur Qielli Qan". Në Dhjetor 2014, Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija marrin pjesë në Festivali i 53-të Në RTSH me këngën "Njeri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Elis Kumrijës

Motra e

Xhejn Kumrija (Janex)

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Irsa Qosja

Nertila Selmanaj

Jona Pepkolaj

Xhejni Lito

Desara Smakaj

Siciliana Mazi

Ajkuna Anxhaku

Suela Malo

Kristina Vreshti

Joanna


Tags: Enxhi Kumrija

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019