Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enxhi Vorpsi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Enxhi Vorpsi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Ajo ka lindur dhe eshte rritur ne Gjermani. Per momentin jeton ne Frankfurt. Ka filluar qe ne moshen 7 vjece te luaj piano dhe te kendoj. Pervec kenges ajo studjon ne fakultetin e Inxhinjeris ne Frankfurt. Më datë 27 Qershor 2017, Enxhi Vorpsi publikon videoklipin "S'po T'shoh". Më datë 2 Tetor 2017, Enxhi Vorpsi publikon videoklipin "Koha S'kthehet". Videoklipi u prodhua nga Max Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Verona Berisha

Adriana Hisker

Donika Maqaj

Hata Koca

Monika

Diti

Dea Qerimi

Dorina

Ada Hoxha

Diola

Tags: Enxhi Vorpsi


Komente mbi këtë artist