Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Enzy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 31 Tetor 2016, Enzy publikon videoklipin "Ke Provu". Më datë 10 Prill 2017, Enzy publikon videoklipin "Si Je", në bashkëpunim me Mandi. Më datë 4 Gusht 2017, Enzy publikon videoklipin "M’Lujte". Teksti i këngës u shkrua nga Enzy. Më datë 25 Shtator 2017, Enzy publikon videoklipin "E Verteta". Më datë 22 Nëntor 2017, Enzy publikon videoklipin "Bailando". Më datë 17 Prill 2018, Enzy publikon videoklipin "Nuk Je". Muzika e kën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Zero

Leuname

Twentyfour

Teson

Eagleye (Kiameti)

Tidra

Shadow

Dichy

G Bani

Rameka

Tags: Enzy


Komente mbi këtë artist