Epoka 94
Epoka 94

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Epoka 94 është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Më datë 30 Qershor 2020, Epoka 94 publikojnë videoklipin "Prishtina". Videoklipi u prodhua nga kompania Red Media. Më datë 28 Shtator 2020, Epoka 94 publikojnë videoklipin "Shoku". Më datë 13 Shkurt 2021, Epoka 94 publikojnë videoklipin "Qyteti". Teksti i këngës u shkrua nga Jehona Lumi....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1