Më mbaj mend (për 1 muaj)

Epoka 94 - Nje Kujtim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Është bërë vonë
që të kthehesh prap
është shuar drita
lotët më jan tharë
Më vjen si hije
më përkdhel çdo natë
më përqafon dhe
më thua më fal

Ti më je zjarr
një kujtim i vjeter
Ti kërkove mëshirë
por atë se gjete
je si një ankth
një zemër e thyer
të mendoj për ty
më nuk ka arsye

Ti mbetesh vetëm
një kujtim
një dritë e shuar
në shpirtin tim
Ti humbe larg
pa mdhën shpjegim
do tkthehesh prap te unë
të kërkosh shpëtim

Është e kotë
të mendoj për tu
Ti më ike larg
pa ma thënë në sy
Dashuria për ty
më nuk ka kuptim
një copë letër e djegur
më ishe ti

Tash kur të shoh
me kokë të ulur
Ti kërkon respekt
por është e pamundur
fjala dashuri
për ty nuk ka mbetur
çdo kujtim për ty
për mua ka vdekur
Epoka 94
Publikimi: 11/10/2020


Epoka 94 - Nje Kujtim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Kujtim".
3. Video është e këngës "Nje Kujtim", por nuk këndohet nga Epoka 94.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Epoka 94:


Komente 0