Më mbaj mend (për 1 muaj)

Epoka 94 - Maskat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

O Ti me sy që qajn
me sy që qeshin e që vrasin
me ata sy të kamufluar
që njëkohësisht më vrasin
Sytë me shiqim djallëzuar të maskuar
as shiu i njëqind pranverave
nuk mund ti lajnë

Heqni pra maskat
nëse e do jeten
nëse më don mua
si diellin si vehten
Mos më shiqo me
sy që qajnë
me sy që qeshin
e që vrajnë
Epoka 94
Publikimi: 04/08/2020


Epoka 94 - Maskat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maskat".
3. Video është e këngës "Maskat", por nuk këndohet nga Epoka 94.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Epoka 94:


Komente 0