Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Corrupted - Nata Jote Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


........................................................
Sonte ska deshprim ka veq vallzim
Zemer ... trupim fillo ..........
Kom qef kur ti kcen ky Ramek t'pelqen
Botht anej knej mos i le ni vend
E di je tu cmend prej muzikes tem
E.C N'mikrofon Londren pe shem
Dridhe sonte nata jote sille
Mos rri nket sen ni vallzim tash ti hidhe


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

Era Corrupted - Nata Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nata Jote".
3. Video është e këngës "Nata Jote", por nuk këndohet nga Era Corrupted.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Corrupted:


Komente 0