Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Corrupted - Gjak Shqiptari Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


........................................................
Vajti ora 12 e gjith jemi dehur
3-4 vet filluan per ne duke lehur
.......... e filluan me hap gojen
Tu na bo ne si trima se ato kishin roje
Po kta nuk e din se kjo osht party jon
Po kta karat nuk e din se ato jon rojet ton
E kta karat nuk e din se na gjuhem si SHQIPONJA
E kta karat nuk e din qe kto jon trojet tona
Kush o Slita menjeher ja plas atyre me nje got
Tash po fillon sherri shum gat 40 vet
I hyn atyre me shkelma ... sosht e let
Ky ishte nje mesim besoj se e mesuat
U bere si gangster .................
Briskilla ........ juve mos harroni
Jemi 3-shja eksplozive nuk mund ta mohoni
........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

Era Corrupted - Gjak Shqiptari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjak Shqiptari".
3. Video është e këngës "Gjak Shqiptari", por nuk këndohet nga Era Corrupted.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Corrupted:


Komente 0