Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Corrupted - Komt Nalt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

........................................................
Ej ku shkon mos mendo qe jom tut njek
Mos meno qe dvi mrapa se nuk jom tut desht
Une thjesht po du met prek thjesh po du met hek
St'preki nese sdon aty rrin si e shkret
E skem pse .... ktu ka pidha plot
Me mu qihet ma e mira e le mo tipi jot
Kurva paska pi .... hennessy
Pi kruhet per mu qi mi hap komt si rrespi
Pom afrohet te veshi se qka belbzon
Shqip i thom du met therr kupton
Vazhdon me kllaperit se di ku ka qellimin
Garant veq kari jem asaj ja hek timin
Qashtu thithe qitja timin
........ harroja qellim
Tash po don qohu nkom e shtriju nkrevat
E mos um bon si e meqem qoj komt nalt
........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

Era Corrupted - Komt Nalt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Komt Nalt".
3. Video është e këngës "Komt Nalt", por nuk këndohet nga Era Corrupted.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Corrupted:


Komente 0