Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Gegaj - Karagözlüm Ölesim Var Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kara Gözlüm Sevdalanmış
Kime Dedim Yar Sana Dedi

Sabaha Dek Uyumamış
Niye Dedim Sorma Dedi...

Gül Kokuyor Gerdanında
Beni Görmüş Rüyasında

İki Kolun Arasında
Ölem Dedim Yapma Dedi Yapma Dedi

Dünyanın Bir Sonu Var
İyisi Var Kötüsü Var

Karagözlüm Ölesim Var
İnadına Lan Yaşa Dedi...
Era Gegaj
Publikimi: 11/10/2019


Era Gegaj - Karagözlüm Ölesim Var
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karagözlüm Ölesim Var".
3. Video është e këngës "Karagözlüm Ölesim Var", por nuk këndohet nga Era Gegaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Gegaj:


Komente 0